Almacenar información

Annapau 2001 S.L.
C/ Longitudinal 4, Nº 22 Despacho 50
08040 Mercabarna, Barcelona
España

Llámenos:
93 262 64 60

Fax:
93 262 64 61

Contáctenos


Marisco / Marisc / Shellfish
Didac Vilaro Serer  659 656 058 //
digrigri@hotmail.com

Joan Morral Fernández 607 202 661 //
joan@annapau2001.cat


Productos gourmet
Jordi Dopazo 691 506 748 //
jordi@annapau2001.cat
Manolo Jiménez 652 292 809

Pescado de lonja / Peix de llotja / Fish from fish market

Atún / Tonyina / Tuna
Enrique Moreno 609 645 415 // kike@annapau2001.cat
Israel Falcato 635 674 920 // isra@annapau2001.cat

Cefalópodos / cefalòpodes / Cephalopods
Marc Perfecto :678 860 884 // marc@annapau2001.cat

Rape - lenguado / Rap - llenguado / Breast
Javier Pérez 608 780 141 // javiperez@annapau2001.cat
David Cruz 695 637 437 // david@annapau2001.cat

Piscifactoría / Piscifactoria / Fish farm
Manuel Hilario 692 870 460 // manuelhilario@annapau2001.cat

Pescado Francia / Peix França / Fish France
Ángel Checas 652 170 782

Administración / Administració / Admin

Facturación / Facturació / Billing
Jéssica Rodríguez : facturacio@annapau2001.cat

Contabilidad / Comptabilitat / Accounting
Eva Piñol : comptabilitat@annapau2001.cat

Finanzas / Finances / Finance
Cristina Buera: finances@annapau2001.cat

Annapau France
David Lubert : +0033 784 456 102 // annapaufrance@orange.fr

Marisc mediterrani ( depuradora)
Marc Castells Murcia 660 408 313 // marc@mariscme.es

Ventas externas / Vendes / External Sales
Nazaret Cañas 695 168 392 // naza@annapau2001.cat

Administración
Alex Laboira 93 262 6460 // annapau2001@mercabarna.com





Opcional